Yelken Şubemiz Ana Sponsoru Quick Sigorta Yetkililerinden Kulübümüze Ziyaret

Maher Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mahmut Erdemoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Mine Erdemoğlu, Maher Holding CEO’su Sayın Levent Uluçeçen ve eşi, Quick Sigorta Genel Müdürü Sayın Ahmet Yaşar ve eşi ile Corpus Sigorta Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Uğur Doğan tesislerimizi gezerek Başkanımız Ercan Özboyacı’dan bilgi aldılar.

Kulübümüz adına Yelken Direktörümüz Saruhan Çinay, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve başkanımız Ercan Özboyacı da misafirlerimize ev sahipliği yaparken yoğun geçen sezonun değerlendirmesi, gelecek sezon yapılacak yarışlar ve hedefler hakkında bilgiler verdi. Kulübümüz ile yaptıkları işbirliğinden oldukça memnun olduklarını belirten Maher Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mahmut Erdemoğlu
“Hssk ile çalışmalarımıza uzun yıllar devem etmek istiyoruz dedi ve Yelken takımlarımızın başarıları için her zaman gereken desteği vereceklerini” söyleyerek Avrupa şampiyonu takımımızın bu hafta katılacağı İtalya Porto Cervo yarışına 6000 Euro sponsor oldular.

Kendilerine bu nazik ziyaretleri ve destekleri için teşekkür eder, yelken branşımıza yaptıkları katkılardan dolayı şükranlarımızı sunarız.