Sportsboat Trofesi 4.Ayak HSSK/Quick Sigorta Kupası Şampiyonu HSSK

Yelken Federasyonu faaliyet programında yer alan Sportsboat Trofesi 4.Ayak HSSK/Quick Sigorta Kupası Yarışları otuzun üzerinde teknenin katılımı ve rüzgârsız havaya rağmen oldukça çekişmeli geçti. Kulübümüz tesislerinden de izlenebilen yarışlarda sınıfının şampiyonu yine HSSK Takımı oldu. Şampiyonumuzu kutluyoruz.

HSSK/Quick Sigorta Kupası Yarışları için kulübümüzü ziyaret eden sponsorumuz Maher Holding CEO’su Sayın Levent Uluçelen ve Quick sigorta Genel Müdürü Sayın Ahmet Yaşar gün boyu yarışları takip ettiler. Başkanımız Ercan Özboyacı ve yönetim kurulu üyelerinden tesislerimiz hakkında bigi alan misafirlerimiz, kulübümüzle yaptıkları işbirliğinden çok memnun olduklarını ve işbirliğimizin büyüyerek devam edeceğini belirttiler.

SGS 12 Sahil Güvenlik Botunun eşlik ettiği yarışlara, Deniz Harp Okulu Heybeliada Yerleşkesi Komutanı Albay Eren Günay ve yerleşkenin idari başkanı Albay Gürhan Küçükoğlu takımımızın yanında yer alarak desteklerini esirgemediler. Kendilerine de sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

@quicksigorta @t.c.sahilguvenlik

#hssk #hsskyelken #hssklıolmakgururdur #heybeliadasusporlarıkulübü