HSSK’da 19. Arena Aquamasters Şampiyonası

Geçtiğimiz hafta sonunda kulübümüzün ikinci kez ev sahipliği yaptığı 19. Arena Aquamasters Şampiyonası’nda yaşanan heyecan, hırs ve çekişme izleyenlere keyifli anlar yaşattı. 600’ün üzerinde sporcuyu misafir eden kulübümüzde birbirinden renkli görüntüler ortaya çıktı.
79 yaş ile 14 yaş arasında değişen kategorilerde mücadele eden sporcular, denizde kurulan 400 m ve 5 km arasındaki parkurlarda dereceye girebilmek için kıyasıya yarıştılar. Bu yıl özellikle organizasyona eklenen Kaşık Adası etrafından dönülen 3km’lik ve Çam Limanından başlayarak tesislerimizde tamamlanan 5km’lik parkur içinde sporcuların dayanıklılığı ve yarış mücadelesi izlemeye değerdi. Organizasyonun birinci gün akşamı gerçekleşen gece yarışı ise üyelerimiz ve misafirlerimiz için son derece ilginç oldu. Denizin üzerinde bellerine bağladıkları lambalı balonları ile adeta birer ateş böceği gibi duran yüzücüleri izlemek çok ama çok keyifliydi.
Organizasyon tarafından tesislerimiz içine kurulan dev akranda yarış sonuçları anlık olarak ekrana yansıtılırken sponsor firmalar katılımcı sporcular ile üyelerimize ikramlarda bulunarak hafta sonunun çok daha keyifli geçmesini sağladılar. Yapılan müzik yayınları ve anonslar ile de yarış heyecanı sürekli üst düzeyde tutuldu.

Evet tüm HSSK olarak oldukça yorulduk.

Ama böylesine büyük bir organizasyona başarı ile ev sahipliği yapmaktan takdirleri kabul etmekten son derece GURURLUYUZ,
böylesine hareketli ve her dakikası ayrı heyecan içeren organizasyonu içinden izleyebildiğimiz ve yaşadığımız için MUTLUYUZ,

Tüm idari, teknik ekibimize özverili çalışmaları için, siz değerli üyelerimize misafirperverliğiniz, destekleriniz için ve her anın içinde bulunan Sayın Başkan ile yönetim kuruluna öncelikle kocaman bir alkış ve sonrasında ise teşekkürlerimizi iletiyoruz.