Gözümüz Aydın!

1984 yılında Türkiye’nin ilk göz hastanesi olarak kurulan Göz Vakfı Hastaneleri ailemizin yeni üyesi oldu.
Göz Vakfı Hastaneleri ile yaptığımız imza törenine Göz Vakfı Başkanı Avukat Fuat Topdemir ve yönetim kurulu üyeleri katılırken, kulübümüzü temsilen Başkanımız Ercan Özboyacı ve yönetim kurulu üyemiz Mehmet Genç katıldı. İmza töreni ve kokteyl Windsor Otel de gerçekleştirildi.
Göz Vakfı Hastaneleri ile yaptığımız işbirliği ile bundan sonra hastane ve göz merkezlerine başvuran HSSK üyeleri, 1. derece yakınları ve kulüp çalışanlarımız aldıkları sağlık hizmetlerinde SGK’lı fiyatlardan, SGK yoksa ücretli muayenelerde %10, tetkik ve ameliyatlarda %10 indirim (ilaç ve sarf mlz. hariç) uygulanacaktır ve bunun sonucunda çıkan ödemeleri kendileri yapacaktır.

Göz Vakfı Hastanesi’ni tanıyalım,
1984 yılında Bayrampaşa da kurulan ilk göz hastanesi Göz Vakfı Hastanesi’nden sonra 1997 yılında İdealtepe Göz Merkezi ve ardından 2001 yılında Bursa’da bulunan Göz Vakfı Nilüfer Göz Merkezi hizmete girdi. Tüm bu sağlık merkezlerinde 35 göz hekimi ve 200’ü aşkın sağlık personeli ile tüm göz branşları ile uluslararası standartlarda sağlık hizmeti vermektedir. Yılda ortalama 125.000 muayene, 6.500 ameliyat, 29.000 çeşitli tetkik ve müdahalelerin yapıldığı hastane ve göz merkezlerinde en ileri teknolojiye sahip tıbbi cihazlar ile hizmet verilmektedir.
Göz sağlığı ve hastalıkları tanı ve tedavisinde tüm tedavi uygulamalarının yapıldığı ve geliştirildiği Bayrampaşa Göz Hastanesi ‘nde Glokom Tanı ve Tedavisi, Şaşılık Tedavisi, Çocuk Göz Sağlığı Tedavisi, Katarakt Tedavisi , Kornea Tedavisi, Refraktif Cerrahi, Oküplastik Cerrahi, Retina Tanı ve Tedavisi birimleri ile hizmet verilmektedir. Bayrampaşa Göz Hastanemizde 4 ameliyathane, dördü gözlem olmak üzere toplam 19 hasta odası, biri acil müşahede olmak üzere toplam 31 hasta yatağı bulunmaktadır.
www.gozvakfi.com

ÖNEMLİ:
Sayın üyelerimiz, Göz Vakfı Hastanelerine başvurmadan önce bu indirimden faydalanabilmek için kulüp sekretaryasından üye/üye yakını olduğunuza dair bir yazı almanız gerekmektedir. (mail, whatsapp vb.) Bu belge için lütfen 3 iş günü önceden başvurunuz. Sağlıklı günler dileriz
#gözvakfı #hssk #hssklıolmakgururdur