Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Kasapoğlu HSSK’ya Ziyaret Etti

Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Kasapoğlu Adalar ilçesindeki spor alanlarını incelemeleri kapsamında kulübümüzü ziyaret etti. Kurulduğu günden günümüze ilk kez tesislerinde bir spor bakanını misafir eden Heybeliada Su Sporları Kulübü, böylelikle başka bir ilki daha gerçekleştirmiş oldu.

Tesislerimizde incelemelerde bulunan Bakan Kasapoğlu’na bu ziyaretinde, eşi Ayşe Betül Kasapoğlu, Ak Parti Adalar İlçe Başkanı Sina Şen, Adalar İlçe Gençlik ve Spor Müdür V. Behçet Elbistanlıoğlu eşlik etti.

Kulüp Başkanımız Sayın Ercan Özboyacı ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Kasapoğlu tesislerimizde incelemelerde bulunarak yapılan spor faaliyetleri konusunda da bilgi aldı. Başarılı spor geçmişimiz, tesislerimizin bakımı ile lisanlı sporcu sayılarımız, pandemi sürecindeki hijyen kurallarını tam olarak uygulamamızdan dolayı bizlere takdirlerini ileten sayın bakan, yaşadığımız bir takım sorunlarımız ile yakından ilgileneceği sözünü de kulübümüze verdi.

Sayın Bakanımıza ziyaretlerinden ve ilgilerinden dolayı HSSK olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz.
@kasapoglu @gencliksporbak