yelken 2016 yaz kamp programı
Hssk Yelken Programı

Kozmopolit şehir yapısının en çok görüldüğü İstanbul’da hayat yoğun ve hızlı bir şekilde akmaktadır. Okulların kapandığı yaz döneminde çocuklarımızı trafikten, hava kirliliğinden ve betonlaşmış şehir yapısından uzaklaştırıp doğa ile iç içe yaşama imkanı sunuyoruz. Çocuklarımıza yelken sporunu tanıtıp, eğlenerek öğrenmeyi, disiplin içerisinde yaşamayı, yardımlaşmayı ve özgüven sahibi bireyler yetiştirmeyi amaç edindik.

İstanbul'a 3 deniz mili yakınlıkta, eşsiz bir doğası olan Heybeliada’da çocuklarımıza 2’şer haftalık unutulmayacak bir yaşam deneyimi sunuyoruz.

1984 senesinde kurulan Heybeliada Su Sporları Kulübü su sporlarını geliştirmeyi ve sağlıklı bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiş bir spor kulübüdür. Yelken branşında ulusal ve uluslararası bir çok önemli başarıya sahip, 2012 Londra Olimpiyatlarına ve 2013 Akdeniz Olimpiyatlarına sporcu gönderebilen sayılı kulüplerden biri olmuştur. Bu başarısını ve ilkesel duruşunu sürdürmeyi hedefleyen kulübümüz genç sporcu adaylarına aşağıda bulunan programları sunmaktadır.

Yaz Kampı Deyip Geçmeyin

Tüm ebeveynler, çocuklarımız yaz döneminde ne yapacak sorusuna cevap bulmak için uzun araştırmalar yapar. En değerli varlıkları olan çocuklar için en güzeli ve en faydalısı bulunmaya çalışılır. Heybeliada Su Sporları Kulübü olarak bu sene de sizler ile birlikte olacağız.

Yaz dönem kamplarımızın bitiminde eğitim alan çocuklarımıza yelken branşını kış aylarında da yapma fırsatını sunuyoruz. Eğitim alan çocuklarımız bununla kalmayıp , kış dönemlerinde de devam eden takım antrenmanlarına katılabilir, yelken lisansı çıkartabilir , ulusal yarışlara katılıp, ülkemizi yurtdışında temsil eden şanslı sporculardan biri de olabilir.

Bu uzun yolculuğun ilk adımlarını gelin beraber atalım.
Devamı...