2016 / OCAK

Faaliyet Adı Tarihi Yeri Sınıflar
Laser Standard ve Laser Radial Bayan Milli Takım Kampı 04 - 12 Ocak Las Palmas / İspanya Laser
Pedagojik Formasyon Semineri 04 - 15 Ocak İzmir / Karşıyaka -
Optimist Bölge Kampı Karadeniz 08 - 10 Ocak Samsun Optimist
Optimist - Laser Yarıyıl Kupası 22 - 27 Ocak Bodrum / Yalıkavak Optimist - Laser
Isaf Sailing World Cup 23 - 30 Ocak Miami Olimpik Sınıflar
420 Genişletilmiş Kampı 24 - 29 Ocak Bodrum / Bitez 420
RS:X - Techno 293 - RS One Yarıyıl Kupası 27 Ocak - 01 Şubat Bodrum / Bitez RS:X - Techno 293 - RS One
Optimist Milli Takım Aday Kampı 28 Ocak - 01 Şubat Bodrum / Yalıkavak Optimist

2016 / ŞUBAT

Faaliyet Adı Tarihi Yeri Sınıflar
420 - 470 Yarıyıl Kupası 01 - 06 Şubat Bodrum / Bitez 420 - 470
Optimist Bölge Kampı 05 - 07 Şubat Muğla Optimist
Performans Testi 07 - 09 Şubat Ankara Olimpik Sınıflar
1. Kademe Yelken ve Rüzgar Sörfü Antrenörlük Kursu 08 - 21 Şubat Adana Antrenörler
Laser Radial Bayanlar Olimpik Milli Takım Kampı 09 - 16 Şubat Las Palmas / İspanya Laser
RS:X Olimpik Milli Takım Kampı 10 - 19 Şubat Eilat / İsrail RS:X
420 Milli Takım Kampı 11 - 14 Şubat Bodrum 420
Optimist Bölge Kampı 12 - 14 Şubat İstanbul Optimist
470 Olimpik Milli Takım Kampı 14 - 20 Şubat Arjantin 470
Optimist Bölge Kampı 19 - 21 Şubat İskenderun Optimist
Laser Standard Olimpik Milli Takım Kampı 19 - 28 Şubat Las Palmas / İspanya Laser Standard
RS:X Dünya Şampiyonası 20 - 27 Şubat Eilat / İsrail RS:X
470 Dünya Şampiyonası 20 - 27 Şubat Arjantin 470
Laser Radial Bayanlar Avrupa Şampiyonası 26 Şubat - 05 Mart Las Palmas / İspanya Laser
Laser Radial Erkekler Avrupa Şampiyonası 28 Şubat - 06 Mart Las Palmas / İspanya Laser
Laser Standard Avrupa Şampiyonası 28 Şubat - 06 Mart Las Palmas / İspanya Laser

2016 / MART

Faaliyet Adı Tarihi Yeri Sınıflar
Genişletilmiş Optimist Kampı 01 - 05 Mart - Optimist
FINN AVRUPA ŞAMPİYONASI 04 - 14 Mart İspanya Finn
RS:X Olimpik Milli Takım Kampı 07 - 14 Mart Palma/İspanya RS:X
2. Kademe Yelken ve Rüzgar Sörfü Antrenörlük Kursu 07 - 19 Mart İzmir Antrenörler
Genişletilmiş Techno 293 Kampı 08 - 12 Mart Urla Techno 293
Laser Milli Takım Aday Kampı 08 - 12 Mart Çeşme Laser 4.7
Laser Standard Olimpik Milli Takım Kampı 10 - 20 Mart Palma / İspanya Laser Standard
Optimist Bölge Kampı 11 - 13 Mart Çanakkale Optimist
Laser Radial Bayanlar Olimpik Milli Takım Kampı 14 - 23 Mart Las Palmas / İspanya Laser Radial Bayanlar
Milli Takım Aday Kampı 15 - 19 Mart Çeşme Laser Radial Genç - U21 Rad./Std.
Optimist Bölge Kampı 18 - 20 Mart İzmit Optimist
Laser Europa Cup 23 - 28 Mart İtalya Laser
Optimist Bölge Kampı 25 - 27 Mart İzmir / Karşıyaka Optimist
Genişletilmiş 420 Kampı 25 - 28 MART - 420
47.Trofea Princesa Sofia 26 Mart - 04 Nisan Palma/İspanya Olimpik Sınıflar

2016 / NİSAN (Güncelleniyor)

Faaliyet Adı Tarihi Yeri Sınıflar
Genişletilmiş Optimist Kampı 01 - 05 Mart - Optimist
FINN AVRUPA ŞAMPİYONASI 04 - 14 Mart İspanya Finn
RS:X Olimpik Milli Takım Kampı 07 - 14 Mart Palma/İspanya RS:X
2. Kademe Yelken ve Rüzgar Sörfü Antrenörlük Kursu 07 - 19 Mart İzmir Antrenörler
Genişletilmiş Techno 293 Kampı 08 - 12 Mart Urla Techno 293
Laser Milli Takım Aday Kampı 08 - 12 Mart Çeşme Laser 4.7
Laser Standard Olimpik Milli Takım Kampı 10 - 20 Mart Palma / İspanya Laser Standard
Optimist Bölge Kampı 11 - 13 Mart Çanakkale Optimist
Laser Radial Bayanlar Olimpik Milli Takım Kampı 14 - 23 Mart Las Palmas / İspanya Laser Radial Bayanlar
Milli Takım Aday Kampı 15 - 19 Mart Çeşme Laser Radial Genç - U21 Rad./Std.
Optimist Bölge Kampı 18 - 20 Mart İzmit Optimist
Laser Europa Cup 23 - 28 Mart İtalya Laser
Optimist Bölge Kampı 25 - 27 Mart İzmir / Karşıyaka Optimist
Genişletilmiş 420 Kampı 25 - 28 MART - 420
47.Trofea Princesa Sofia 26 Mart - 04 Nisan Palma/İspanya Olimpik Sınıflar

2016 / MAYIS (Güncelleniyor)

Faaliyet Adı Tarihi Yeri Sınıflar
Genişletilmiş Optimist Kampı 01 - 05 Mart - Optimist
FINN AVRUPA ŞAMPİYONASI 04 - 14 Mart İspanya Finn
RS:X Olimpik Milli Takım Kampı 07 - 14 Mart Palma/İspanya RS:X
2. Kademe Yelken ve Rüzgar Sörfü Antrenörlük Kursu 07 - 19 Mart İzmir Antrenörler
Genişletilmiş Techno 293 Kampı 08 - 12 Mart Urla Techno 293
Laser Milli Takım Aday Kampı 08 - 12 Mart Çeşme Laser 4.7
Laser Standard Olimpik Milli Takım Kampı 10 - 20 Mart Palma / İspanya Laser Standard
Optimist Bölge Kampı 11 - 13 Mart Çanakkale Optimist
Laser Radial Bayanlar Olimpik Milli Takım Kampı 14 - 23 Mart Las Palmas / İspanya Laser Radial Bayanlar
Milli Takım Aday Kampı 15 - 19 Mart Çeşme Laser Radial Genç - U21 Rad./Std.
Optimist Bölge Kampı 18 - 20 Mart İzmit Optimist
Laser Europa Cup 23 - 28 Mart İtalya Laser
Optimist Bölge Kampı 25 - 27 Mart İzmir / Karşıyaka Optimist
Genişletilmiş 420 Kampı 25 - 28 MART - 420
47.Trofea Princesa Sofia 26 Mart - 04 Nisan Palma/İspanya Olimpik Sınıflar

2016 / HAZİRAN (Güncelleniyor)

Faaliyet Adı Tarihi Yeri Sınıflar
Genişletilmiş Optimist Kampı 01 - 05 Mart - Optimist
FINN AVRUPA ŞAMPİYONASI 04 - 14 Mart İspanya Finn
RS:X Olimpik Milli Takım Kampı 07 - 14 Mart Palma/İspanya RS:X
2. Kademe Yelken ve Rüzgar Sörfü Antrenörlük Kursu 07 - 19 Mart İzmir Antrenörler
Genişletilmiş Techno 293 Kampı 08 - 12 Mart Urla Techno 293
Laser Milli Takım Aday Kampı 08 - 12 Mart Çeşme Laser 4.7
Laser Standard Olimpik Milli Takım Kampı 10 - 20 Mart Palma / İspanya Laser Standard
Optimist Bölge Kampı 11 - 13 Mart Çanakkale Optimist
Laser Radial Bayanlar Olimpik Milli Takım Kampı 14 - 23 Mart Las Palmas / İspanya Laser Radial Bayanlar
Milli Takım Aday Kampı 15 - 19 Mart Çeşme Laser Radial Genç - U21 Rad./Std.
Optimist Bölge Kampı 18 - 20 Mart İzmit Optimist
Laser Europa Cup 23 - 28 Mart İtalya Laser
Optimist Bölge Kampı 25 - 27 Mart İzmir / Karşıyaka Optimist
Genişletilmiş 420 Kampı 25 - 28 MART - 420
47.Trofea Princesa Sofia 26 Mart - 04 Nisan Palma/İspanya Olimpik Sınıflar

2016 / TEMMUZ (Güncelleniyor)

Faaliyet Adı Tarihi Yeri Sınıflar
Genişletilmiş Optimist Kampı 01 - 05 Mart - Optimist
FINN AVRUPA ŞAMPİYONASI 04 - 14 Mart İspanya Finn
RS:X Olimpik Milli Takım Kampı 07 - 14 Mart Palma/İspanya RS:X
2. Kademe Yelken ve Rüzgar Sörfü Antrenörlük Kursu 07 - 19 Mart İzmir Antrenörler
Genişletilmiş Techno 293 Kampı 08 - 12 Mart Urla Techno 293
Laser Milli Takım Aday Kampı 08 - 12 Mart Çeşme Laser 4.7
Laser Standard Olimpik Milli Takım Kampı 10 - 20 Mart Palma / İspanya Laser Standard
Optimist Bölge Kampı 11 - 13 Mart Çanakkale Optimist
Laser Radial Bayanlar Olimpik Milli Takım Kampı 14 - 23 Mart Las Palmas / İspanya Laser Radial Bayanlar
Milli Takım Aday Kampı 15 - 19 Mart Çeşme Laser Radial Genç - U21 Rad./Std.
Optimist Bölge Kampı 18 - 20 Mart İzmit Optimist
Laser Europa Cup 23 - 28 Mart İtalya Laser
Optimist Bölge Kampı 25 - 27 Mart İzmir / Karşıyaka Optimist
Genişletilmiş 420 Kampı 25 - 28 MART - 420
47.Trofea Princesa Sofia 26 Mart - 04 Nisan Palma/İspanya Olimpik Sınıflar

2016 / AĞUSTOS (Güncelleniyor)

Faaliyet Adı Tarihi Yeri Sınıflar
Genişletilmiş Optimist Kampı 01 - 05 Mart - Optimist
FINN AVRUPA ŞAMPİYONASI 04 - 14 Mart İspanya Finn
RS:X Olimpik Milli Takım Kampı 07 - 14 Mart Palma/İspanya RS:X
2. Kademe Yelken ve Rüzgar Sörfü Antrenörlük Kursu 07 - 19 Mart İzmir Antrenörler
Genişletilmiş Techno 293 Kampı 08 - 12 Mart Urla Techno 293
Laser Milli Takım Aday Kampı 08 - 12 Mart Çeşme Laser 4.7
Laser Standard Olimpik Milli Takım Kampı 10 - 20 Mart Palma / İspanya Laser Standard
Optimist Bölge Kampı 11 - 13 Mart Çanakkale Optimist
Laser Radial Bayanlar Olimpik Milli Takım Kampı 14 - 23 Mart Las Palmas / İspanya Laser Radial Bayanlar
Milli Takım Aday Kampı 15 - 19 Mart Çeşme Laser Radial Genç - U21 Rad./Std.
Optimist Bölge Kampı 18 - 20 Mart İzmit Optimist
Laser Europa Cup 23 - 28 Mart İtalya Laser
Optimist Bölge Kampı 25 - 27 Mart İzmir / Karşıyaka Optimist
Genişletilmiş 420 Kampı 25 - 28 MART - 420
47.Trofea Princesa Sofia 26 Mart - 04 Nisan Palma/İspanya Olimpik Sınıflar

2016 / EYLÜL (Güncelleniyor)

Faaliyet Adı Tarihi Yeri Sınıflar
Genişletilmiş Optimist Kampı 01 - 05 Mart - Optimist
FINN AVRUPA ŞAMPİYONASI 04 - 14 Mart İspanya Finn
RS:X Olimpik Milli Takım Kampı 07 - 14 Mart Palma/İspanya RS:X
2. Kademe Yelken ve Rüzgar Sörfü Antrenörlük Kursu 07 - 19 Mart İzmir Antrenörler
Genişletilmiş Techno 293 Kampı 08 - 12 Mart Urla Techno 293
Laser Milli Takım Aday Kampı 08 - 12 Mart Çeşme Laser 4.7
Laser Standard Olimpik Milli Takım Kampı 10 - 20 Mart Palma / İspanya Laser Standard
Optimist Bölge Kampı 11 - 13 Mart Çanakkale Optimist
Laser Radial Bayanlar Olimpik Milli Takım Kampı 14 - 23 Mart Las Palmas / İspanya Laser Radial Bayanlar
Milli Takım Aday Kampı 15 - 19 Mart Çeşme Laser Radial Genç - U21 Rad./Std.
Optimist Bölge Kampı 18 - 20 Mart İzmit Optimist
Laser Europa Cup 23 - 28 Mart İtalya Laser
Optimist Bölge Kampı 25 - 27 Mart İzmir / Karşıyaka Optimist
Genişletilmiş 420 Kampı 25 - 28 MART - 420
47.Trofea Princesa Sofia 26 Mart - 04 Nisan Palma/İspanya Olimpik Sınıflar

2016 / EKİM (Güncelleniyor)

Faaliyet Adı Tarihi Yeri Sınıflar
Genişletilmiş Optimist Kampı 01 - 05 Mart - Optimist
FINN AVRUPA ŞAMPİYONASI 04 - 14 Mart İspanya Finn
RS:X Olimpik Milli Takım Kampı 07 - 14 Mart Palma/İspanya RS:X
2. Kademe Yelken ve Rüzgar Sörfü Antrenörlük Kursu 07 - 19 Mart İzmir Antrenörler
Genişletilmiş Techno 293 Kampı 08 - 12 Mart Urla Techno 293
Laser Milli Takım Aday Kampı 08 - 12 Mart Çeşme Laser 4.7
Laser Standard Olimpik Milli Takım Kampı 10 - 20 Mart Palma / İspanya Laser Standard
Optimist Bölge Kampı 11 - 13 Mart Çanakkale Optimist
Laser Radial Bayanlar Olimpik Milli Takım Kampı 14 - 23 Mart Las Palmas / İspanya Laser Radial Bayanlar
Milli Takım Aday Kampı 15 - 19 Mart Çeşme Laser Radial Genç - U21 Rad./Std.
Optimist Bölge Kampı 18 - 20 Mart İzmit Optimist
Laser Europa Cup 23 - 28 Mart İtalya Laser
Optimist Bölge Kampı 25 - 27 Mart İzmir / Karşıyaka Optimist
Genişletilmiş 420 Kampı 25 - 28 MART - 420
47.Trofea Princesa Sofia 26 Mart - 04 Nisan Palma/İspanya Olimpik Sınıflar

2016 / KASIM (Güncelleniyor)

Faaliyet Adı Tarihi Yeri Sınıflar
Genişletilmiş Optimist Kampı 01 - 05 Mart - Optimist
FINN AVRUPA ŞAMPİYONASI 04 - 14 Mart İspanya Finn
RS:X Olimpik Milli Takım Kampı 07 - 14 Mart Palma/İspanya RS:X
2. Kademe Yelken ve Rüzgar Sörfü Antrenörlük Kursu 07 - 19 Mart İzmir Antrenörler
Genişletilmiş Techno 293 Kampı 08 - 12 Mart Urla Techno 293
Laser Milli Takım Aday Kampı 08 - 12 Mart Çeşme Laser 4.7
Laser Standard Olimpik Milli Takım Kampı 10 - 20 Mart Palma / İspanya Laser Standard
Optimist Bölge Kampı 11 - 13 Mart Çanakkale Optimist
Laser Radial Bayanlar Olimpik Milli Takım Kampı 14 - 23 Mart Las Palmas / İspanya Laser Radial Bayanlar
Milli Takım Aday Kampı 15 - 19 Mart Çeşme Laser Radial Genç - U21 Rad./Std.
Optimist Bölge Kampı 18 - 20 Mart İzmit Optimist
Laser Europa Cup 23 - 28 Mart İtalya Laser
Optimist Bölge Kampı 25 - 27 Mart İzmir / Karşıyaka Optimist
Genişletilmiş 420 Kampı 25 - 28 MART - 420
47.Trofea Princesa Sofia 26 Mart - 04 Nisan Palma/İspanya Olimpik Sınıflar

2016 / ARALIK (Güncelleniyor)

Faaliyet Adı Tarihi Yeri Sınıflar
Genişletilmiş Optimist Kampı 01 - 05 Mart - Optimist
FINN AVRUPA ŞAMPİYONASI 04 - 14 Mart İspanya Finn
RS:X Olimpik Milli Takım Kampı 07 - 14 Mart Palma/İspanya RS:X
2. Kademe Yelken ve Rüzgar Sörfü Antrenörlük Kursu 07 - 19 Mart İzmir Antrenörler
Genişletilmiş Techno 293 Kampı 08 - 12 Mart Urla Techno 293
Laser Milli Takım Aday Kampı 08 - 12 Mart Çeşme Laser 4.7
Laser Standard Olimpik Milli Takım Kampı 10 - 20 Mart Palma / İspanya Laser Standard
Optimist Bölge Kampı 11 - 13 Mart Çanakkale Optimist
Laser Radial Bayanlar Olimpik Milli Takım Kampı 14 - 23 Mart Las Palmas / İspanya Laser Radial Bayanlar
Milli Takım Aday Kampı 15 - 19 Mart Çeşme Laser Radial Genç - U21 Rad./Std.
Optimist Bölge Kampı 18 - 20 Mart İzmit Optimist
Laser Europa Cup 23 - 28 Mart İtalya Laser
Optimist Bölge Kampı 25 - 27 Mart İzmir / Karşıyaka Optimist
Genişletilmiş 420 Kampı 25 - 28 MART - 420
47.Trofea Princesa Sofia 26 Mart - 04 Nisan Palma/İspanya Olimpik Sınıflar