log in
  1. KULÜP
  2. YÜZME
  3. SUTOPU
  4. YELKEN
30 AĞUSTOS KONSERİ

30 AĞUSTOS KONSERİ

KULÜP Ağustos 26, 2014

30 Ağustos Konseri

KULÜBÜMÜZÜN 30. YIL AÇILIŞ KOKTEYLİ

KULÜBÜMÜZÜN 30. YIL AÇILIŞ KOKTEYLİ

KULÜP Haziran 21, 2014

Değerli üyelerimiz 22 haziran 2014 pazar günü kulübümüzün 30. Yıl açılış kokteyli 20:30 – 21:30 saatleri arasında...

2014 YILI KAPI GİRİŞ ÜCRETLERİ

2014 YILI KAPI GİRİŞ ÜCRETLERİ

KULÜP May 30, 2014

  2014 YILI KAPI GİRİŞ ÜCRETLERİ     ABONMAN ( 10 'LI KOÇAN ) 450.-TL HAFTA İÇİ : 40.- TL HAFTA SONU : 60.- TL HAFTA...

KARDEŞ İLLER YÜZME YARIŞMALARI

KARDEŞ İLLER YÜZME YARIŞMALARI

YÜZME Haziran 4, 2014

22-23/08/2014 Tarihlerinde Mersinde yapılan kardeş iller yüzme yarışmalarında Kulübümüzü ve İstanbul Bölgesini temsil eden yüzücümüz Yosun...

Yosun HACIFAZLIOĞLU

Yosun HACIFAZLIOĞLU

YÜZME May 30, 2014

Sultanbeyli Yüzme havuzunda yapılan 10 Yaş İstanbul Bireysel yüzme şampiyonasında Yosun HACIFAZLIOĞLU 100m Kurbağalama Branşında 01:33:12...

10 YAŞ İSTANBUL BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI

10 YAŞ İSTANBUL BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONA…

YÜZME May 22, 2014

24-25 Mayıs 2014 tarihlerinde 9 Yaş Grubu Kartal Yakacık Yüzme Havuzunda ve 10 Yaş Grubu Sultanbeyli...

YILDIZ SUTOPU MAÇ PROGRAMI

YILDIZ SUTOPU MAÇ PROGRAMI

SUTOPU May 22, 2014

30.05.2014-01.06.2014 Tarihlerinde Ataköy Sutopu federasyonu Yüzme havuzunda yapılacaktır. Müsabakalara tüm üyelerimiz davetlidir.   TARİH SAAT TAKIMLAR 31.5.2014 09.00 BURSA BELEDİYESİ - HEYBELİADA 31.5.2014 17.00 ÇINARLI -...

ÜMİT SU TOPU MAÇ PROGRAMI

ÜMİT SU TOPU MAÇ PROGRAMI

SUTOPU May 8, 2014

Ümit Sutopu takımımız 17-18.05.2014 tarihlerinde Bursa Atıcılar havuzunda maçları yapılacaktır.  Maç programı aşağıdadır.Ümitler 2.Lig 1.Devre 2.Bölüm...

ÜMİTLER 2. LİG MÜSABAKALARI - İSTANBUL

ÜMİTLER 2. LİG MÜSABAKALARI - İSTANBUL

SUTOPU May 1, 2014

Federasyonumuzun 2013-2014 sezonu faaliyet programında yer alan Ümitler 2.Lig 1.Devre 1.Bölüm Müsabakaları 03-04 Mayıs 2014 tarihlerinde...

MARMARA YELKEN KULÜBÜ KUPASI YARIŞLARI

MARMARA YELKEN KULÜBÜ KUPASI YARIŞLARI

YELKEN Eylül 15, 2014

Yelken sporcumuz Derin HACIFAZLIOĞLU Marmara Yelken Kulübü Kupası yarışlarında Laser 4.7 sınıfında kızlar kategorisinde 2. Olarak...

YELKEN BRANŞI KIŞ OKULU KAYITLARI

YELKEN BRANŞI KIŞ OKULU KAYITLARI

YELKEN Eylül 15, 2014

YELKEN BRANŞI KIŞ OKULU KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR. DETAYLI BİLGİ İÇİN YELKEN KOORDİNATÖRÜMÜZ SARUHAN ÇİNAY’DAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

TÜRKİYE YELKEN MİLLİ TAKIM’I ÇALIŞMALARINI KULÜP TESİSLERİMİZDE YAPIYOR.

TÜRKİYE YELKEN MİLLİ TAKIM’I ÇALIŞMALARI…

YELKEN May 9, 2014

 Optimist sınıfı kız milli takım aday sporcuları yurtdışı yarışlarında ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için...

next
prev

GÜNCEL HABERLER

30. YIL ANISINA
VİDEO HABER

30. YIL ANISINA

30. Yıl Anısına

116
30. YIL ANISINA
VİDEO HABER

30. YIL ANISINA

30. Yıl Anısına

116
YELKEN ANTRENMANINDAN GÖRÜNTÜLER
VİDEO HABER

YELKEN ANTRENMANINDAN GÖRÜNTÜLER

Yelken Antrenmanından görüntüler.

346
KULÜBÜMÜZÜN TANITIM FİLMİ
VİDEO HABER

KULÜBÜMÜZÜN TANITIM FİLMİ

Kulübümüzün 25. Yıl Tanıtım Filmi.

320
SUTOPU ANTRENMAN GÖRÜNTÜLERİ
VİDEO HABER

SUTOPU ANTRENMAN GÖRÜNTÜLERİ

Sutopu antrenman görüntüleri

323

 

                         ULAŞIM LİNKLERİ

 

 

 

                         FEDERASYON LİNKLERİ